MENU

Tüm doğru akım (DC) motorlarında geleneksel uygulama olarak kullanılan elektrik kömürleri (karbon fırçalar), akım alıcı baralar, pantograf kömürleri, hareket (cer) motor kömürleri ve farklı tiplerde fırça tutucular. E-carbon üyesi saygın firmaların temsilcisi olarak her türlü elektro-grafit ve metal katkılı hammalzemeler ile en uygun ürün servisi. Modern cihazlarla kömür kalitesi ve motor şartlarının tespit hizmeti.

Ulaşım hizmetlerinde kullanılan elektrik enerjili taşıtlarda mevcut pantograf (carbon current collectors) kömürleri ve hareket (cer) motor kömürleri En modern, portatif cihaz ve aparatlar ile yerinde motor şartlarının teşhisi ve laboratuar sistemleri ile en uygun kömür kalitesinin tespiti hizmeti.

Her tipte ve boyutta, farklı uygulamalar için gerekli sertlik, elektriksel direnç değerlerine sahip, değişik kimyasal içeriklerde ve yüzey özelliklerinde karbon fırçaların imalatı Her tipte özel uygulamalarınız için malzeme ve çözüm önerileri. Örneğin: Özel imalat akım alıcı bara kömürleri. Elektriksel uygulamalarda grup olarak 50 yıldan fazla tecrübe ile uzmanlaşmış firmamıza, her türlü elektriksel uygulamanız için lütfen danışınız.