San. ve Tic. A.Ş .
Elmaslı Takımlar İmalatı Uygulamaları
  • Doğal taş, mermer, granit, beton, asfalt ve diğer sert madenlerin kesme, şekillendirme ve delinmesinde kullanılan elmaslı takımların imalinde, cam ve diğer parlak yüzeylerin rodajında, savunma ve balistik ürünlerinin imalatı ile üstün teknoloji seramiklerinin üretiminde uygulanan sinterleme teknolojisinde kullanılmak üzere grafit ürünler: farklı mekanik ve elektriksel direnç değerlerine sahip izostatik grafit kaliteleri.

Elmaslı Takımlar İmalatı Uygulamaları


  • Elmaslı kesiciler sektörü için boncuk kalıpları, soket kalıpları, tapa, boncuk ve ringler ile karot kalıpları için yüzeysel ve ölçüsel hassasiyetlere uygun grafit kaliteleri: İzostatik grafit ürünler.

Elmaslı Takımlar İmalatı Uygulamaları Elmaslı Takımlar İmalatı Uygulamaları Elmaslı Takımlar İmalatı Uygulamaları


  • Sinter pres makinalarında kullanılmak üzere baskı elektrotları. Yüzeysel ve ölçüsel hassasiyetlere uygun ve gerekli elektriksel, mekanik değerlere sahip grafit ürünler: İzostatik grafit ürünler.

Elmaslı Takımlar İmalatı Uygulamaları

  • Sinter Teknolojisi ile bağlantılı yüksek sıcaklık grafit uygulamalarındaki uzun yılların uzmanlığına ilave olarak kendi konularında teknoloji lideri iki önemli firma ile ticari ve teknik işbirliği: Dr. Fritsch (Almanya) - Elmaslı Kesiciler İmalat Makinaları ve Metal Tozları Üreticisi / Iljin Diamond (G.Kore Cum.) - Endüstriyel Sentetik Elmas Tozları ve diğer aşındırıcılar imalatı (PCD, CBN gibi)

Elmaslı Takımlar İmalatı Uygulamaları

  • Dr.Fritsch Özel Amaçlı Makinalar: Elmaslı takımların imalatında kullanılan; karıştırma, granülizasyon, soğuk pres, sinter pres makinaları, kaynak (lehimleme) tezgahları, gerilim giderme, taşlama ve bileme aletleri, lazer kaynak makinalarının üretimi. "Gelecek için teknoloji".

Elmaslı Takımlar İmalatı Uygulamaları

  • Dr.Fritsch Metal Tozları: Elmaslı takımlar imalatında taşıyıcı yapı olarak kullanılan kimyasal içerikler için; metal tozları (kobalt, bronz, bakır, kalay, nikel, demir tozları), kobalt alternatifi kimyasal toz karışımları, çeşitli ürün tipleri için özel harmanlanmış kimyasal içerikte toz karışımları, diğer eklentiler (Bor nitirit, bağlayıcılar, kalıp yağları) ve laboratuar hizmetleri. "Bizim esneklik tanımımız budur".

Elmaslı Takımlar İmalatı Uygulamaları

  • Iljin Diamond: Endüstriyel Sentetik Elmas Tozları "Yenilikçilik Bizim Geleneğimiz, Kalite Bizim Ürünümüz ve İnsanlar Bizim Değerimizdir".